Вихованець Чопської ДЮСШ - призер зонального Чемпіонату України з боксу

Дата: 01.04.2019 14:34
Кількість переглядів: 152

26-28 березня 2019 року в місті Львові відбувся зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2005-2006 р. н. Для участі в чемпіонаті зареєструвалися 107 учасників із Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

До складу команди Закарпатської області входив і представник Чопської дитячо-юнацької спортивної школи – Суходольський Максим (тренер-викладач Іваницький Володимир Герасимович).

Юний боксер виборов І місце у ваговій категорії 62 кг. та став чемпіоном Західного регіону України з боксу.

Максим представлятиме  Закарпаття у фіналі Чемпіонату України, який відбудеться в Одесі.

Вітаємо Максима та його тренера із виходом у фінал та бажаємо блискучої перемоги в Одесі.