У Чопській ДЮСШ провели заняття з легкої атлетики

Учора, 5 березня, у Чопській дитячо-юнацькій спортивній школі розпочала роботу секція “Легка атлетика”. Близько 40 дітлахів виявили бажання тренуватися. Заняття будуть проводити неодноразовий чемпіон Європи та світу, рекордсмен Європи з бігу на 5 км серед ветеранів, майстер спорту Віктор Казанін та  бронзовий призер Чемпіонату України з гірського бігу ужгородський легкоатлет Павло Клим.

11:20 06.03.2020

Оголошення про проведення показово-тренувального спарингу з боксу

У неділю, 1 березня, у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1  відбудеться показово- тренувальний спаринг із боксу. До Чопа завітають команди з Ужгорода, Мукачева, Тячева та села Лопухів Тячівського району.

11:53 28.02.2020

Відбувся Зимовий кубок міста Чоп з мініфутболу

У суботу, 1 лютого, на спортивному майданчику загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені під егідою Федерації футболу міста Чоп пройшов Зимовий кубок міста Чоп із мініфутболу. Незважаючи на складні погодні умови, любов до футболу перевершила все, і учасники палко боролися за перемогу.

11:10 03.02.2020