Юні боксери Чопської ДЮСШ — гордість міста

Дата: 13.01.2020 16:06

DSC_0000_BURST20191230182124022

Упродовж 2019 року, як і в попередні роки, вихованці секції боксу Чопської дитячо-юнацької спортивної школи радували своїми здобутками. Юнаки не раз поверталися з турнірів із нагородами: Чемпіонат Закарпатської області з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н., Відкрита першість ЗОДЮСШ із боксу, Міжнародний турнір із боксу пам’яті майстра спорту СРСР Андраніка Оганесовича Нікогосян, зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н., Відкритий чемпіонат із боксу “Кубок мера м. Берегова”, Чемпіонат Закарпатської області з боксу серед юнаків 2004-2005 і 2006-2007 років народження, 11-й Відкритий обласний турнір із боксу пам’яті Володимира Тунаєва, Відкрита першість ЗОДЮСШ із боксу серед дітей, юнаків, юніорів та молоді “Кубок Діда Мороза 2019″.

Напередодні свят із привітаннями до вихованців ДЮСШ завітав міський голова Валерій Самардак, який подякував їм за чудову роботу впродовж року та вручив солодкі подаруночки.

Місто Чоп пишається своїми боксерами та бажає їм подальших успіхів і нових досягнень. Разом із тим висловлюємо щиру подяку тренеру-викладачу Володимиру Іваницькому за підготовку юних спортсменів, які неодноразово посідають призові місця на змаганнях різних рівнів і прославляють наше місто не лише у Закарпатті, а й за його межами.

За матеріалами сайту Чопської міської ради