У Чопі пройшов 5-й турнір із волейболу на Кубок мера

Дата: 17.02.2020 11:01

???????????????????????????????

У суботу, 15 лютого, пройшов п’ятий відкритий турнір із волейболу на Кубок мера.

Змагання відкрив Чопський міський голова Валерій Самардак, який побажав усім учасникам успіхів у грі.

Участь у змаганнях взяли п’ять команд: “Т0300″, “Прикордонники”, “Студенти”, “Велика Добронь”, “Лямія”.

Усі учасники отримали грошову винагороду, а трьом першим місцям було вручено волейбольні м’ячі. У запеклій боротьбі п’яту та четверту сходинку посіли команди “Т0300″ та “Студенти”, третю і другу —  “Велика Добронь” і “Лямія”. За результатами змагань третій рік поспіль перемогу здобула команда “Прикордонники”.

Наостанок очільник Чопа подякував усім присутнім за участь у змаганнях і запросив на шостий міський відкритий турнір із волейболу у 2021 році.

Нагадаємо, що 20 січня пройшов Кубок мера із мініфутболу серед дітей, а 1 лютого — Зимовий кубок міста Чоп з мініфутболу.

Більше фото за посиланням.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

За матеріалами сайту Чопської міської ради